İnternetten altın kolye alınır mı ?

İnsanların internet bağımlılığı arttıkça e-ticaret hacmi
giderek artıyor. Artık aradığınız, beğendiğiniz altın kolye modeli semtinizdeki
bir mağazada olmasa bile satın alabiliyorsunuz. Kuyumculuk sektörü bu konuda
henüz emekliyor diyebiliriz. Satılan ürünler değerli ve pahalı olduğu için
insanlarda haklı olarak acaba aldatılır mıyım diye düşünüyor.

Peki, altın kolye alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Aslında bu sorunun cevabı hemen her sektör için geçerlidir. Alacağınız mal veya hizmet ederinin dört de biri fiyata satılıyorsa aldatılma şansınız çok yüksek o satıcıdan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

* Altın kolye gramı belirtilmediyse kesinlikle almayınız.

* İkinci önerimiz ise altın kolye alacağınız yer bir kuyumcu web sitesi olmalıdır. Zaten yasal olarak da altın faturası kesebilmek için kuyumculuk zorunludur.

* Alacağınız altın kolye modelinin kaç ayar ve kaç gram altın olduğunu ürün özelliklerin de yazılı ise güven sağlar. Türkiye’de altın takı standardı 14 ayar altındır.

* Alışveriş yapacağınız sitede satıcı firmanın resmi bilgilerini (adres, telefon vb.) inceleyiniz.

* Hatta arayarak altın kolye hakkında bilgi alın. Satıcının cevapları yine alışveriş de güven sağlayan önemli bir unsurdur.

* Sonucu çok etkilemese de tedarikçi mi? üretici mi? olduğu da önemlidir. Üretici de yanlış ürün gelmez stokta olmasa da üretilerek hızlı bir şekilde gönderilir.

* Üretici markalardan alışveriş yaparsanız daha ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz.

* Ödeme şartları da tercih için önemli kriterdir. Altın kolye satışları daha çok kapıda ödeme sitemiyle gerçekleşiyor.

* Ürün resimleri sizi aldatabilir. Eğer mümkünse altın kolye fotoğrafını boyutlarını görebileceğiniz şekilde isteyin. Hatta mümkünse videolu ürünleri tercih edin.

* Son olarak da iade koşulları belirleyicidir. İade süreci nasıl işlediğini öğrenmeden sipariş vermemenizi öneririz.

altın kolye

Özel günler de klasik haline gelmiş değerlibir hediye altın kolye modelleri 14 Şubat için de iyi bir çözüm olabilir. Eğer eşiniz altın kolye takmıyorsa o zaman altın bileklik ve altın yüzük modellerini tercih edebilirsiniz.

Haberimizdeki tüm detayları göz önünde bulundurarak bilinçli bir şekilde internetten altın kolye siparişi verebilirsiniz. Bizde sizlere güvenilir bir marka Besay Gold internet sitesi www.besaygold.com adresini tavsiye ederiz.

Sevgililer Günü Hediyesi Altın Kolye

14 Şubat için ne alırım diye düşünenler için klasik ve ideal çözümün adresi altın kolye almaktan geçiyor. Altın başlı başına bir kadının zaafı olduğunu düşünürsek sizin için beğenme riski ortadan kalmış demektir. Tüm zamanların modası altın takılar olduğu için bayanların altın kolye koleksiyonları bile oluyor.

Sevgilinize altın kolye hediye almak isterseniz fiyat aralığı da sizin için önemli oluyor. Bu konuyada hemen açıklık getirelim. Türkiye’de takı standardı 14 ayar altındır. Bir adet 14 ayar altın kolye almak istediğinizde ortalama 250 Türk Lirası bir bütçeyi gözden çıkarmanız gerekiyor. En ucuz altın kolye fiyatı 160 TL den başlar ve 600 TL aralığında bir tutar karşınıza çıkar. Fiyatlar ürünlerin gramlarına göre değişmektedir.

altın kolye

Altın kolye hediyeleri para için genelde bozdurulmadığından hatıra olarak saklanma özeliğide var. Yani sevgilime hatıra olarak kalacak bir hediye ne almalıyım diye düşünüyorsanız ? En iyi cevaplardan birisi altın kolye olacaktır. Çünkü altın değerlidir bunun içinde iyi saklanır. Altın kolye 14 ayar olduğu içinde kuyumcuya götürülüp bozdurulmaz. Tam da burada önemli bir tavsiye, ucuz olsun diye 8 ayar altın kolye almayın. Kararma olur, çabuk deforme olur ve 14 ayara göre sağlam değildir. 14 Ayar altın takılar kararmaz, çabuk zinciri kopmaz ve taşları kolay kolay düşmez.

Peki, 14 şubat sevgililer günü için popüler altın kolye modelleri nelerdir ?

Bu sorunun cevabı yine klasik model kalpli altın kolye, son yılların modası sonsuzluk kolyesi modelleride bu özel günde çok tercih edilmektedir.

Evlilik mutlu bir şekilde yıllanmış ise, eşiniz için pırlanta altın kolye tercih edebilirsiniz. Yine bu yıllarda sonsuzluk altın kolye veya beştaş altın yüzük modelleri de çok satanlar arasındadır. Altın kolye modeli tercihiniz biraz da ilişki durumunuza göre değişiyor. Yıllanmış ilişkiler için altın sonsuzluk kolyeleri daha anlam taşıyor. Evlilik planı henüz yoksa kalpli altın kolye modelleri çok satın alınıyor. Eşiniz hamileyse kesinlikle ona anne bebek kolyelerinden almalısınız. Sevgiliniz çok göze geliyor ise nazar boncuklu altın kolye modellerine de bakmanızı tavsiye ederim.

Evet, bütçenizi ayarladınız, altın kolye modelinizi beğendiniz, şimdi sıra altın kolye nereden alınır ? Sorusuna geldi. Altın kolye için yüzlerce modeli olan ve aldığınız ürünü aynı gün kargolayan Besay Gümüş web sitesi www.besaygold.com web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Üstelik Kapalıçarşı’da üretici marka olması daha ekonomik ve daha güvenilir olmasını sağlıyor.

İlişki Durumunuza Göre Altın Kolye Modelleri

Sevgililer günü hediyesi için şimdiden ne alabilirim diye düşünmeye başladınız mı ? Bizler de 14şubat için alabileceğiniz altın kolye modellerini araştırdık. Birbirinden güzel altın kolye modellerinin içerisinden bu özel günde bayanların en çok begendiği modelleri öğrenmek için Besay Gümüş’u ziyaret ettik.

14 Subat sevgililer günü hediyesi için genelleme yapacak olursak hediyeler daha çok ilişkideki durumlara göre şekilleniyor. Eğer ilişki henüz evlilik düşüncesine gelmediyse genelde kalpli kolyeler, melek figürü ve sevimli hayvan figürleri olan altın koyle modelleri tercih ediliyor. İlişkide evlilik öncesi ise genelde 14 Şubat’da tektaş altın yüzük alınarak evlilik teklifi yapılmaktadır. Bayanlar bu özel günde sürpriz beklerken, genelde erkekler 2 özel günü bir araya getirmenin ekonomisini yapmaktalar.

Nişanlı eşler için ise alyans motifli altın kolye modelleri , kalbimin anahtarı altın kolye, melek kanatlı altın kolye en çok tercih edilen modeller arasındadır. Düğün öncesi ekonomik şartları zorlayan damat adayları genelde uygun fiyatlı ürünlerden tercihte bulunuyorlar.

Evlilik ilk yilların da ise sonsuzluk altın kolye modelleri daima iş yapar. Ayrıca da sevgimize göz değmesin diye nazar boncuklu kolye ve nazar boncuklu altın bileklik modelleri de bayanların hoşuna gitmektedir. Eğer ilk yıllarınızda ve eşiniz ilk hamileliğini yaşıyorsa onun için kesinlikle anne bebek altın kolye modellerini satın almalısınız. Garanti verebiliriz, çünkü beğenmeyen kadın henüz görmedik. Eşiniz için anlamlı ve güzel bir hatıra olacaktır. Yeni doğum yapmış eşler için ise çocuklarının ve anne baba isimlerinin yazılı olduğu isimli altın kolye yaptırmanız iyi bir tercih olacaktır.

Evlilik mutlu bir şekilde yıllanmış ise, eşiniz için pırlanta altın kolye tercih edebilirsiniz. Yine bu yıllarda sonsuzluk altın kolye veya beştaş altın yüzük modelleri de çok satanlar arasındadır.

Sonuç olarak özellikle erkeklere önemli bir hatirlatma yapalım. Bu özel günü fırsat olarak değerlendirebilenler eşini mutlu edeceklerdir. Ancak aksilik olup unutan geç kalan müsterilerimiz için ciddi sıkıntılar olabilir. Besay Gümüş internet sitesinden birbirinden güzel altın kolye modellerini marka güvencesiyle, üretici fiyat avantajlarıyla www.besaygold.com adresinden satın alabilirsiniz. Tüm müşterilerimizin 14 şubat sevgililer gününü simdiden kutluyoruz.