ALTIN : 2461.58 TL
 • ALTIN : 2461.58 TL
 • ALTIN : 82.6 USD
 • ALTIN : 76.92 EUR
HOŞGELDİNİZ,
ALIŞVERİŞ SEPETİ  

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Altın Emzik - Besay Gold tescilli ürünüdür

TAŞIN ADEDİ
 1. 1
 2. 10 -
 3. 2 - 4
 4. 5 - 9
 5. Taşı var
 6. Taşı Yok
TAŞIN RENGİ
 1. Beyaz
 2. Kırmızı
 3. Mavi
 4. Mor
 5. Pembe
 6. Sarı
 7. Siyah
 8. Turuncu
 9. Yeşil
TAŞIN CİNSİ
 1. Atom
 2. Göz
 3. Lapis
 4. Mine
 5. Pırlanta
 6. Seramik
 7. Zirkon
 8. Zümrüt
EMZİK RENGİ
 1. Beyaz
 2. Kırmızı
 3. Mavi
 4. Mor
 5. Pembe
 6. Sarı
 7. Turuncu
 8. Yeşil
EMZİK STİLİNE GÖRE
 1. Bombeli
 2. Oval
 3. Yuvarlak

Altın emzik nasıl ortaya çıktı ?
10 yıl kadar önce bir hayal olarak üretici marka Besay Gold firma sahibi, Kuyumcu Ömer Kaya tarafından üretimi düşünülen Altın Emzik; Aralıksız 10 senedir sıra dışı hediye almak isteyenlerin tercihi oldu. İlk anne bebek fuarında görücüye çıkan özel tasarım altın emzik modelleri yoğun ilgi gördü. Tüm ulusal basın ürünü haber yaptıktan sonra kendiliğinden tanıtımı yapılmış oldu. Televizyonlardaki dizilerde, filmlerde de boy gösteren altın emziklerin ünü sınırlarımızı aştı ve Dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmeye başlandı. Ülkemizin her şehrinde kuyumcuların vitrinlerinde de artık görebiliyorsunuz.

En değerliniz için değerli bir hatıra !
Altın emzik modellerini ilk defa gören insanlar şaşırıyor ve çok beğeniyor. Ama günlük kullanılabiliyor mu diye sorular soruluyor. Bebekler için altın emzikler günlük kullanımına engel bir durum bulunmuyor. Emziğin kendisi eczanelerde bulabilen ve %0 bpa kansolejen içeren sağlıklı bir emzik markası kullanılarak üretilmektedir. Ancak bizim tavsiyemiz bu emzikleri bebeklerin özel günlerde kullandıktan sonra güzel görünen bir yerde bir süre sergileyebilir daha önemlisi ise saklayacağınız bu emzikleri çocuklarınız büyüyüp evlendikleri zaman onlara hediye edebileceğiniz duygusal ve değerli bir hatıra olmasıdır. Tıpkı gelin olan bir kadının takısını saklayarak yıllar sonra çocuklarına hediye etmesi gibi.

En çok kimler tarafından tercih ediliyor ?
Yeni doğan bebekler için doğum hediyesi olarak dede ve büyükanne teyzeler, halalar veya anne babanın en yakın arkadaşları tarafından satın alınıyor. Sıradan bir bebek hediyesi almak istemeyen ve aldığı hediyenin uzun yıllar kalabilmesini düşünenler için altın emzik modelleri ve fiyatları güzel bir tercih diyebiliriz.

Ayrıca yeni evlenen çiftlere düğünlerinde şaka yapmak için veya çok iddaalaşan iki arkadaş arasında muzip bir hediye olarak satın alınıyor. Altın emzikler nasıl üretiliyor ?
Besay Gold deneyimli sadekar ustaları tarafından 14 Ayar altın kullanılarak elde üretilmektedir. Emziğin arka kısmına uygulanmaktadır. Altın kısmının üzerine bebeğinizin ismini veya resmini yazdırabilirsiniz. Taşlarla ismini yazdırabilir veya mine tekniği yapılmış sevimli figürlü modelleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle isteyen müşterilerimiz için emzik altın zinciri ile bebeğinizin yakasına da takarak kullanabilirsiniz.

whatsapp destek hattı