ALTIN : 2638.58 TL
 • ALTIN : 2638.58 TL
 • ALTIN : 88.54 USD
 • ALTIN : 82.46 EUR
HOŞGELDİNİZ,
ALIŞVERİŞ SEPETİ  

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

isimli Altın Kolye Fiyatları ve Modelleri

MODELİ
 1. Ağaç Kolye
 2. Alyans Yüzük Kolye
 3. Anahtar Kolye
 4. Anne Bebek Kolyesi
 5. Anneler Günü
 6. Ayyıldız Kolye
 7. Çiçek Papatya Yonca
 8. Damla Taşlı Kolye
 9. Diğer Modeller
 10. Elif Kolye
 11. Fatma Anaeli Kolye
 12. Göz Boncuklu
 13. Güneş Kolye
 14. Hayvansal Figürler
 15. İsimli Kolye
 16. Kalpli Kolye
 17. Kartanesi Kolye
 18. Kelebek Kolye
 19. Kılıç Kolye
 20. Kuş Kolye
 21. Melek Kolye
 22. Plaka Kolye
 23. Renkli Taşlı Kolye
 24. Sonsuzluk Kolyesi
 25. Taç Kolye
 26. Tuğra Kolye
 27. Uğur Böceği Kolye
 28. Vav Kolye
 29. Yazı Yazılan Kolye
 30. Yıldız
 31. Yıldız Kolye
 32. Yusufcuk Kolye
 33. Ziynet Çerçeve
TAŞIN RENGİ
 1. Beyaz
 2. Kahverengi
 3. Kırmızı
 4. Mavi
 5. Mor
 6. Pembe
 7. Sarı
 8. Siyah
 9. Turkuaz
 10. Turuncu
 11. Yeşil
TAŞIN CİNSİ
 1. Ametist
 2. Atom
 3. Göz Boncuk
 4. İnci
 5. Lapis
 6. Mine
 7. Seramik
 8. Zirkon
 9. Zümrüt
ALTIN RENGİ
 1. Beyaz
 2. Roz
 3. Sarı

Sevdiğinizi yüksek sesle söylemek gibidir boynunuzda isminin yazdığı kolyeyi taşımak hele de altından yapılmış bir isimli altın kolye olarak boynunuza astıysanız… Son zamanlarda trend haline gelen isim yazılı kolye modellerimizin çeşitleri sizin hayal gücünüz ile sınırsızdır.Kendi adını yazdırmak isteyen bayan müşterilerimiz genelde tek isimli altın kolye modelimizi satın al diyerek sipariş bilgilerini girerken not kısmına yazılacak ismi belirtmeniz takdirde istediğiniz yazıyı lazer ile 14 ayar altın kullanılarak hazırlıyoruz. İster sevdiğiniz kişinin ismini tek başına boynunuzda taşıyın isterseniz en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızın isimlerini aralarında nazar boncukları koyarak kendi kolyenizi oluşturun. Genelde çok isimli kolyeler aile kolyesi olarak yapılıyor. Babanın ismi sola ortaya çocuk ismi sonrasında sağ tarafada anne ismi olacak şekilde yazılıyor. Veya birden fazla çocuk sahibi anneler çocuklarının isimlerini yazdırarak boynunda taşımak istiyor.

Son dönemlerde arapça isim yazılı kolyeler alışveriş yapan müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir. İstediğiniz uzunlukta istediğiniz metni altın harflerle yazarak kendi tasarımınız olan kolyeleri hediye etme şansınız olacaktır. Sonsuz aşkınızın simgesini yaptırmak isterseniz isimlerinizin arasına parlak zirkon taşlarla bezenmiş sonsuzluk simgesi ekleyebiliriz. Sonsuzluk veya kalp figürlü kolyelerin sağına ve soluna isimlerinizi yazabiliriz.

Altın plakalı kolye modellerimiz üzerine adının sizde saklı kalmasını istediğiniz aşkınızı ifade eden tek harf yazabilir veya kendi isminizin baş harfini kolye olarak taşıyabilirsiniz. Sade altın plakalı kolye modellerimizin üzerine istediğiniz ismi yazabiliriz, kötülüklerden korunmak için üzerinde sure yazan kolyelerimiz hem siz hemde sevdikleriniz için manevi değer taşıyacak vazgeçilmeziniz olacaktır. Sipariş etmeyi düşündüğünüz isim veya metni müşteri temsilcimizle görüşmeniz durumunda size tamda hayal ettiğiniz tasarımın oluşturulması için gerekli bilgilendirme yapılarak siparişiniz oluşturulacaktır. Adınıza oluşturulan özel sipariş isimli kolye tasarım ürünümüz 3 (üç) iş günü içerisinde özel kutusu içerisinde kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

1
whatsapp destek hattı